دانلود سریال شوخی کردم با لینک مستقیم

دانلود رایگانسریال ایرانی شوخی کردمبا کیفیت عالی 1080p

قسمت 24 (آخر) اضافه شد

دانلود سریال شوخی کردم

دانلود سریال شوخی کردم

گروه فیلم: کمدی

سال تولید: 1392

کارگردان: مهران مدیری

بازیگران:سیامک انصاری، مهران مدیری، مهران غفوریان، سیدجواد رضویان، رضا شفیعی جم، نادر سلیمانی، لاله صبوری، نصرالله رادش، هادی کاظمی، محمدرضا هدایتی، عارف لرستانی، سحر ولدبیگی، نیما فلاح، سپند امیرسلیمانی، سحر زکریا، شبنم فرشادجو

خلاصه داستان:این مجموعه از آیتم های متفاوتی نظیر اتاق عمل، اخبار، متهم و بازپرس و . تشکیل شده است که در هر قسمت یک موضوع توسط این آیتم ها به طنز بیان می شود.

انونس سریال

دانلود قسمت 1 خلاقیت دانلود قسمت 2 خلاقیت دانلود قسمت 3 زندگی شویی دانلود قسمت 4 زندگی شویی دانلود قسمت 5 خشونت دانلود قسمت 6 خشونت دانلود قسمت 7 سلامت دانلود قسمت 8 سلامت دانلود قسمت 9 اعتیاد دانلود قسمت 10 اعتیاد دانلود قسمت 11 نوروز دانلود قسمت 12 نوروز دانلود قسمت 13 اقتصاد دانلود قسمت 14 اقتصاد دانلود قسمت 15 مد دانلود قسمت 16 مد دانلود قسمت 17 انتقاد دانلود قسمت انتقاد دانلود قسمت 19 مهاجرت دانلود قسمت 20 مهاجرت دانلود قسمت 21 آگاهی دانلود قسمت 22 آگاهی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

alooahan چمانه و اسرار حج دنیای وب golbargeyash دغدغه-ها و انتقادات مردم ديجي دانلود dj download 1326. آرامشم تویی تیکه ای از venusrayane اندیشکده امام صادق علیه السلام